Buradasınız
Ana Sayfa > Kuzey Yıldızı ilk Aşk > Kuzey Yıldızı İlk Aşk 1.Bölüm Kıyafetleri

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 1.Bölüm Kıyafetleri

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 1.Bölüm Kıyafetleri

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Kıyafetleri

Show TV ekranlarının yeni dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk, 14 Eylül tarihinde yayınlanacak ilk bölümü ile ekranlarda kaşımızda olacaktır. Aynı zamanda Kuzey Yıldızı İlk Aşk 1. Bölüm kıyafetleri de sitemizde yer almaya devam edecektir. Dizi Kıyafetleri Erkek oyuncularda eklenmiş olacaktır. Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin yapımcılığını Süreç Film üstlenmekte ve yönetmenliğinde Ersoy Güler oturmaktadır. Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizide bir aşk hikayesini anlatarak romantik, mecera dolu ve komedi anlatımıyla seyirciyle buluşmaya hazırlanmaktadır.

Aşıkların göğünde hiçbir zaman yeri değişmeyen tek bir yıldız parlamakta, o da “Kuzey Yıldızı”dır. O Yıldız ki, dünya döndükçe, sadece Kuzey’i gösterecektir” sözleriyle başlayan heyecan dolu hikayesinden ipuçları veren dizinin yayınlanan ilk tanıtımı izleyicilerden tam geçer not aldı. Karadeniz’indoğasının muhteşem görsel bir şöleni andırdığı ön tanıtımda Kuzey (İsmail Demirci) ve Yıldız’ın (Aslıhan Güner) köprü üstünde karşı karşıya geldiği heyecanlı anlar beğeni toplamıştır. İkilinin aşk hikayesini romantik, komik ve macera dolu bir anlatımla seyirciyle buluşturmaya hazırlanırken Kuzey Yıldızı-İlk Aşk, 14 Eylül’de Show TV’de ekran yolculuğuna başlayacaktır.

Trendyol Axess kampanyası
Trendyol Axess kampanyasını kaçırmayın!

Yasak Elma Kıyafetleri için tıklayınız.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizi kıyafetleri de yayılanmaya devam edecektir. Dizisi baş rollerinde İsmail Demirci ve Aslıhan Güner paylaşmaktadır. Bunun dışında Cezmi Başka, Toygan Avanoğlu, Zeynep Kankonde, Uğur Demirpehlivan, Hüseyin Soyaslan gibi birçok deneyimli ve ünlü isimler rol almaktadır.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk sponsorları
Kuzey Yıldızı İlk Aşk sponsorları için tıklayınız.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk ilk Bölüm Kıyafetleri

Yıldız Kadıoğlu(Aslıhan Güner): Köprünün üstündeki iki inatçı keçiden biri… Yıllardır O köprüyü bırakmayan, hep köprünün diğer ucundan bir gün çıkıp gelecek olan Kuzey’i bekleyen Yıldız, otuzlu yaşların ortasında iantçı, alımlı, tuttuğunu koparan bir kadın olmuştur. Kuzey’in dönüşüyle, Yıllardır pas tutmuş olan pusulası Kuzey’ini bulsada o, artık yirmi yıl önceki genç kız değildir. Aşkı nasıl ki küllenmediyse, öfkesi de küllenmeyecektir.

Kuzey Mollaoğlu(İsmail Demirci):Köprünün üstündeki iki inatçı keçiden diğeri, evin tek oğlu, yakışıklı, gözü kara, mert bir adamdır. Şimdi, yıllar sonra kendisininde memleketi olan, terk ettiği kadının topraklarına geri dönmüştür. Hem kızlarıyla, hem kendine kendine sırt çevirmiş köylüyle uğraşırken bir de Yıldız’ın gazabından kendini koruyabilecek midir?

Her Yerde Sen Merve sarı etek
Her Yerde Sen Merve sarı etek için tıklayınız.

Get Free Email Updates!

Seçtiğin dizinin kıyafetlerinden anında habardar edelim

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Bir cevap yazın

Top