Buradasınız
Ana Sayfa > Kimse Bilmez > Kimse Bilmez 4. Bölüm Kıyafetleri

Kimse Bilmez 4. Bölüm Kıyafetleri

Kimse Bilmez 4. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Kimse Bilmez 4. Bölüm Fragmanı

Kimse Bilmez 4. Bölüm Kıyafetleri ve sponsorların da yayınlanacağı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kimse Bilmez Kıyafetleri ve markaları buldukça yazımıza eklemeye devam edeceğiz.  Sinan’ı vuran kişi olarak bilenin Ali karakola götürülür. Sevda’nın gözünde Ali artık kardeşini vuran adam olarak gözükmektedir. Ali’ye besledikleri hisler Sevda’da nefrete dönüşmeye başlamıştır. Ali kendisini suçsuz göstermesi için önce nezaretten çıkmalı ve daha sonra kendisini aklaması gerekmektedir. Uygar, Sevda ve Ali’yi ayırma konusunda istediğini almış ve artık Sevda’ya yaklaşmanın planlarını yapmaktadır. Yakınlaşmak için Uygar’ın ayağına gelmişler. Ali’den Köksal’ın korktuğunu anlayarak bir hamle yapmaktadır. Sinan’ı vuran kepçenin peşine Ali düşer. Yeni bölüm ile birlikte kendini aklamayı Ali başarabilecek mi? Sinan’ı vuran kişininde Pilot, Ali olduğunu düşünmektedir. Pilot bunun üzerine Ali’nin peşine düşer. Kardeş olduklarının farkında olmadan kavgaya başlarlar. Kardeş olduklarının gerçeğini Ali ve Pilot öğrenecek mi? Bu yaşananların yanında Köksal’ın Hayriye’ye yapmış olduğu teklif her şeyi değiştirmiş olacaktır.

Özgü Kaya siyah bluz
Özgü Kaya siyah bluz için tıklayınız. Etek guess

Her Yerde Sen Dizi Kıyafetleri incelemek için tıklayınız.

Kimse Bilmez 3. Bölümde Yaşananlar

Sevda’nın evinden ayrılan Ali’nin kafası karışmıştır. Ali ile yaşadığı karşılaşma sonucunda derinden sarsılan Köksal, sırrının öğrenileceği korkusu ile derinden bir korkuya kapılmıştır. Ali ile birlikte sürekli olarak vakit geçirmeye çalışan Sevda başına gelecek olanlardan tamamen habersizdir. Uygar ve Amca Ali için korkunç bir plan hazırlamaya başlamışlardır. Planın iki amacı vardır hem Ali’yi öldürmek hemde Sevda’nın Ali’den uzaklaşmasını sağlamaktır. Pilot olan biteni tam bilmese de bu olayın içinde oda kalacaktır. Başına ne geleceğinden hiç haberi olmayan Ali, bir yandan Sevda’nın borcunu ödeyerek onun bir an önce Uygar’dan kurtulmasını istiyor. Planın fitilini Ali’nin mahallesinde Sinan’ın uyuşturucu satması ile başlamaktadır. Uygar’ın planına engel olamayan Ali kendisini ateşin içinde buluyor.

Kimse Bilmez Duygu sarı elbise
Kimse Bilmez Duygu sarı elbise için tıklayınız.

Kimse Bilmez 4. Bölüm Dizi Sponsorları

Kimse Bilmez dizisinde oyuncuların gitmiş olduğu kıyafet ve markalarını sizlere her hafta yayınlamaya çalışmaktayız. Dizi Kıyafetleri ve sponsorları için merak ettiklerinizi ve önerdiklerini bizlere yorum olarak yazabilirsiniz.

Kimse Bilmez Sevda Kıyafet Sponsorları
Kimse Bilmez Sevda Kıyafet Sponsorları için tıklayınız.

Get Free Email Updates!

Seçtiğin dizinin kıyafetlerinden anında habardar edelim

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Bir cevap yazın

Top