Buradasınız
Ana Sayfa > Hercai > Hercai 18. Bölüm Kıyafetleri

Hercai 18. Bölüm Kıyafetleri

Hercai 18. Bölüm Kıyafetleri

Hercai 18. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Hercai 25 ekim tarihinde ekranlara gelecek olan yeni bölüm fragmanı yayınlandı. ATV’nin en çok izlenen dizilerinden olan Hercai geçen yıl olduğu gibi bu yılda başarılı şekilde yayın hayatına devam etmektedir. Yeni hafta ile birlikte Hercai 18. Bölüm Kıyafetleri ve dizi sponsor markaları yazımızda olmaya devam edecektir. Oyuncuların giymiş olduğu kıyafetler dizi yayınlandıktan sonrada güncellenmeye devam edecektir. Hercai yeni bölümünde bizleri neler bekliyor olacak? Reyyan ve Miran’ı yeni bölümde neler bekliyor?

Hercai 18. Bölüm Reyyan Elbiseleri

Gelinliği ile meydana atılan Reyyan’ın, Miran Arslanbey’in eşi olarak döndüğünü gören Azize, Miran’a Azat’ın hayatını kurtarmak için Reyyan’ın onunla evlendiğini söylemesiyle birlikte Reyyan’ın nottan bahsetmesinden dolayı zor durumda kalıyor. Son yaşanan olaylardan sonra Miran ve Reyyan arasındaki aşkları daha da birbirleri arasında güveni artırmış, Azize’nin Miran’ın sorduğu soru karşısında vereceği cevap ile bundan sonra yaşanacakların kaderi değişecektir.

Hercai Reyhan Elbise markası
Hercai Reyhan Elbise markası ADL-Dizi sponsorlarıiçin tıklayınız.
Hercai Miran Polo tişört
Hercai Miran Polo tişört için tıklayınız.

Her Yerde Sen Kıyafetleri için tıklayınız.

Azize Arslanbey’den dolayı kimsenin kimsenin gerçekleri konuşmaya cesareti olmadığı anda Reyyan’ın cesur hamlesiyle birlikte gün yüzüne çıkmaya başlıyor. Bir bir geçmiş sırların ortaya dökülmesiyle Reyyan’ın yüreğine umut doğuyor ve gerçekleri öğrenen Miran intikamdan vaz geçiyor. Miran’ın intikamından vaz geçmesi için Reyyan’da bir yandan mücadele ederken, diğer yandan da Azize Arslanbey, onu tekrardan intikam planlarına dahil etmeye çalışırken, onun hassas noktasından vurmaya çalışır. Yaşanan bu olaylardan sonra Miran karısı Reyyan’ın yanında mı yoksa yıllarda bağlı olduğu babaannesini mi seçecek? Tüm bu merak edilen soruların cevapları yeni bölüm ile birlikte görmüş olacağız.

Hercai Miran Ceket markası
Hercai Miran Ceket markası Ramsey için tıklayınız.

Hercai 18. Bölüm Kıyafetleri ve oyuncuların elbise markalarının yayınlanacağı yeni bölümde merak edilenleri bizlere mail olarak yada yorum olarak da gönderebilirsiniz. Hercai Reyyan elbiseleri dizide en çok dikkat çeken oyunculardandır. Ayrıca dizide diğer tüm oyuncu kıyafetleri dizi yayın gününden sonra da eklenmeye devam edecektir.

Mavi Yeni Sezon modası
Mavi Yeni Sezon modası için tıklayınız.
Hercai Reyyan kolye
Hercai Reyyan kolye incelemek için tıklayınız
Hercai Ebru Şahin elbise
Hercai Ebru Şahin elbise incelemek için tıklayınız.
Morhipo indirim fırsatı
Morhipo indirim fırsatı için tıklayınız.
Hercai Gönül elbise
Hercai Gönül elbise için tıklayınız.
Hercai Reyyan Elbise markası Batik
Hercai Reyyan Elbise markası Batik– dizi elbiseleri için tıklayınız.
Hercai Reyyan çiçek desenli elbise
Hercai Reyyan çiçek desenli elbise için tıklayınız.

Get Free Email Updates!

Seçtiğin dizinin kıyafetlerinden anında habardar edelim

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Bir cevap yazın

Top