Buradasınız
Ana Sayfa > Hercai > Hercai 15. Bölüm Kıyafetleri

Hercai 15. Bölüm Kıyafetleri

Hercai 15. Bölüm Kıyafetleri

Hercai 15. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Hercai dizisinin 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Hercai, ATV kanallarında Cuma akşamları 20.00’de sizlerle buluşuyor. 4 Ekim 2019 Cuma günü siz değerli seyircisini karşılıyor. En çok merak edilen sahnelerin ardından, yayınlanan 15. yeni bölüm fragmanı sayesinde bizleri daha da heyecanlandırıyor. Dizide neler olacağı hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Öncelikle Hercai 15. Bölüm Kıyafetleri ve sponsorlarından da bahsedeceğimizi hatırlatmak istiyoruz. Hercai Dizi Kıyafetleri sitemizde güncellenmeye devam edecektir. Şimdi daha yakından Hercai 15. Bölüm detaylarına bakalım…
Hercai Gönül elbise
Hercai Gönül elbise için tıklayınız.
Hercai Reyyan çiçek desenli elbise
Hercai Reyyan çiçek desenli elbise için tıklayınız.
Hercai Reyyan kolye
Hercai Reyyan kolye incelemek için tıklayınız
İntikam peşinde koşan Miran ve Reyyan aralarındaki aşkı tazeleyecekler. Bunu fırsata çeviren Azize Aslanbey, kurguladığı planları sayesinde Reyyan ve Miran’ı Aslanbey konağına dönmeye ikna eder. Tüm yaşadıkları hain planlar sonucu karamsar günler yaşamalarına sebep olmuştu. Sürekli olarak köşeye sıkıştırılmak istenen Miran, babaannesinin sıkı baskılarına rağmen Reyyan’a Şadoğlu ailesine karşı artık dokunmayacağına dair söz verir. Bu sözünden sonra Reyyan’ın içinde umut ışıkları yanmıştı, tabi mutluluğuna daha da katkı sağlamıştı. Ailelerinin arasında her ne varsa tün engelleri beraber aşacaklarına inançları da artmıştı.
Aslanbey ve Şadoğlu arasında silahlı çatışma çıkması an meselesiydi. Yürek hoplatan fragmanın ardından neler olacağı gerçekten merak uyandırıyordu. Miran, bu aile çatışması çıkmadan engel olacak bir yol arıyordu. Oldukça şaşkındı. Eğer aralarında çatışma çıkarsa hangi aile bireylerinin sağ kalacağı da merak konusu. Bunlar ve daha fazlası için siz de Hercai 15. Bölümünü sakın kaçırmayın. Merakla sizler gibi bizler de bekliyor olacağız.
Hercai Miran Polo tişört  Ramsey için tıklayınız.
Boyner indirim kodu fırsatı
Boyner indirim kodu fırsatı
Hercai Miran Ceket markası Ramsey için tıklayınız.

Hercai 15. Bölüm Ebru Şahin Kıyafetleri

Hercai 15. Bölüm Kıyafetleri ile yeni tarzınızı oluştururken tasarım elbiselerle de oldukça karşılaşacaksınız. Dizi kıyafetleri genel olarak özel dikim olsa da sizlere yayınlanan giysileri paylaşmaya devam ediyoruz. Dizinin yayınlandığı her hafta güncel olarak takip etmelisiniz. Çünkü, sizler için hazırladığımız kıyafetlere güncel eklemeler yapıyoruz. Tüm Hercai kıyafetlerine ulaşmak için takipte kalın. Şimdiden keyifli seyirler dileriz.
mango indirim kampanyası sunuyor.

Get Free Email Updates!

Seçtiğin dizinin kıyafetlerinden anında habardar edelim

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Bir cevap yazın

Top