Buradasınız
Ana Sayfa > Her Yerde Sen > Her Yerde Sen 2. Bölüm Kıyafetleri

Her Yerde Sen 2. Bölüm Kıyafetleri

Her Yerde Sen 2. Bölüm Kıyafetleri

Her Yerde Sen 2. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Her Yerde Sen 2. Bölüm Fragman
Yaz dizilerimizden biri olan Her Yerde Sen dizisi ekranlara 2. yeni bölümü ile devam ediyor. Tüm Dizi kıyafetleri ve markalarının olduğu sitemizde Cuma akşamları sizlerle buluşan yaz dizimiz, en renkli bölümleriyle devam edecek. Geçtiğimiz hafta ilk bölümü seyircisi ile buluşan dizimiz oldukça ilgi görmüştü. Tüm yorumlardan anladığımız ve gördüğümüz üzere herkes o eğlenceli sahnelerde fazlasıyla mutlu olmuştu. Peki, bu hafta neler olacak? Her Yerde Sen 2. yeni bölümü siz değerli seyircileri ile bu akşam Fox TV ekranlarında buluşacak. İki inatçı karakterin evden vazgeçmeyeceğini görmüştük. Onları nasıl gelişmeler takip edecek? Birbirlerine olan öfkeleri dinecek mi? Hepsinin yanıtını almak için dizinin yeni bölümlerini takip etmelisiniz.
Yeni bölümde Selin ve Demir’in inatlaşmalarını izlemeye devam edeceğiz. Daha çok birbirine yakınlaşan çift aralarındaki buzları eritebilecek mi? Öfkesine hakim olamayan Selin, çileden çıkar hareketlerine devam edecek.
Her Yerde Sen Aybüke Pusat Tulum markası
Her Yerde Sen Aybüke Pusat Tulum markası BSL Fashion- ürün için tıklayınız.

 

Her Yerde Sen Selin bluz
Her Yerde Sen Selin bluz için Tıklayınız.

Her Yerde Sen 2. Bölüm Selin Kıyafetleri

Her Yerde Sen 1. Bölümde Neler Olmuştu?
Tam bir karmaşa içinde kalan iki karakter, bu çıkmazdan nasıl kurtulacaktı? Farkında olmadan bir evi iki kardeş iki ayrı kişilere satarlar. Bu da dizinin temelini oluşturan en büyük gelişme olur. Selin, evine yerleşir ve her yeri tamir ettirerek kendi istediği gibi yaşanacak hale getirir. O kadar uğraşır ki tam 6 ay bu evle uğraşır. Sonrasında ise bir gün işe gitmek için hazırlanırken, evine giren birini görür. Hemen gizlice yaklaşarak kafasına sert bir obje ile vurur. Bu adam kim mi; tabi ki evin diğer sahibi. Demir, aldığı bu darbeden sonra bayılır. Uyandığında ise polisleri karşısında gören Demir, ben de sizi arıyordum diyerek sevinir. Ama arkasından Selin, bu adamı evimden çıkartın hırsız diyerek suçlamalara başlar. İlk duyduğunda şok geçiren Demir, asıl bu kadın benim evime izinsiz girmiş diyerek ikisi de evinden kovdurmaya çalışır. Bir sonuç alamayan polis onları karakola götürür ve durumu anlamaya çalışırlar. Öğrendikleri karşısında şoka giren ikili, evin ikisine satıldığına inanamaz. Sitemizde Her Yerde Sen Selin Kıyafetleri yer almaya devam etmektedir.
Her Yerde Sen Aybüke kareli askılı elbise
Her Yerde Sen Aybüke kareli askılı elbisesi-elbise modelleri için tıklayınız.
Hemen soluğu evi satanların yanında alırlar. Ama kapı duvar kimse kapıyı açmaz. işe gitmek zorunda olan Selin, eve dönmek zorunda kalır. Bir sinirle ofise geldiğinde kızlar anlattıklarına inanamazlar. Ama daha da kötüsü Demir’in onların yeni yöneticisi olduğundan haberleri yoktur. Asıl şoku o zaman yaşarlar. Durumlar iyice içinden çıkılmaz bir hal alırken, Demir’i göndermek için plan yaparlar. Ofiste katı kurallar oluşturan yeni yönetici, herkesi bıktırmıştı.
Her Yerde Sen Vedat Gömleği
Her Yerde Sen Vedat Gömleği için tıklayınız.
Her Yerde Sen İbrahim Gömlek
Her Yerde Sen İbrahim Gömlek incelemek için tıklayınız.
Her Yerde Sen Merve kareli gömlek
Her Yerde Sen Merve kareli gömlek Loft ürün için tıklayınız.
Her Yerde Sen 2. Bölüm Kıyafetleri
Her Yerde Sen dizi kıyafetleri sizler için hazırladığımız yazıda yer alıyor. En çok merak edilenleri sizlere hemen hazırlayarak ulaştırıyoruz. Birebir ürün bağlantıları ile beğendiğiniz kıyafete çok hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmış olacaksınız. Keyifli seyirler dileriz.
Her Yerde Sen Furize Turuncu Gömlek
Her Yerde Sen Furize Turuncu Gömlek için tıklayınız.
aybüke Pusat Beyaz Botlar
aybüke Pusat Beyaz Botlar için tıklayınız

Get Free Email Updates!

Seçtiğin dizinin kıyafetlerinden anında habardar edelim

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Bir cevap yazın

Top