buca escort

Buradasınız
Ana Sayfa > Güvercin > Güvercin 8. Bölüm Kıyafetleri

Güvercin 8. Bölüm Kıyafetleri

Güvercin 8. Bölüm Kıyafetleri

Güvercin 8. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Star TV ekranlarının dizilerinden olan Güvercin 8. Bölüm Kıyafetleri ve dizide giyilen elbise sponsorlarını sitemizde güncel olarak yayınlamaya devam ediyoruz. Her pazar saat 20:00’da ekranlara gelen dizi 8. bölüm ile ekranlarda olacaktır. Güvercin Dizi Kıyafetleri sitemizde güncel olarak yayınlamaya devam edecektir. Yayınlanan son bölüm fragmanı ile bizleri bekliyor.

Koton indirim kodu
Koton indirim kodu sadece online mağazada kısa süreliğine geçerlidir. İnceleyiniz.

Yasak Elma Ender Elbiseleri için tıklayınız.

Güvercin yeni bölümde; Yurt dışına gitmek üzere Kenan tüm duygularıyla yola çıkıyor. Kevsa’nın kendisini hiç sevmediğini öğrenen Kenan, süt annesi olarak bildiği İsmihan’ın kendisinin gerçek annesi olduğunu öğrenmiştir. Yaşadığı hayatın yalan olduğuna görünürken, hayatının geri kalanını başka bir yerde geçirmeye karar vermiştir. Zülüf’e kendisi ile gelmesini söylese de, ailesini geride bırakamayacağından dolayı bu teklifi kabul etmiyor.

Boyner güncel indirim kodu
Boyner güncel indirim kodunu inceleyin.

Güvercin 8. Bölüm Dizi Sponsorları

Tüm yaşadığı olayları geride bırakmak için önce İstanbul’a ardından da yurt dışına girmek için Kenan yollara düşmüştür. Kenan yaşandıklarını öğrenen Zülüf, Kenan’ın her şeyi neden geride bırakarak gittiğini öğrenmiştir. Zülüf, önemli kararlar almasına neden olacak İsmihan hakkında başka bir gerçekle de karşılaşıyor. Kevsa ise bu durumu yıllardır beklerken, işlerin Ökkeş’in üzerine bıraktığını öğrenirken çok rahatlamıştır. Kenan’ın kendisine söylediklerinden sonra Bedir, kendisini tehdit eden ve evine altınlara koyan kişinin Kevsa olduğundan artık çok emin oluyor. Güvercin dizi kıyafet sponsorları ve dizi modası için takipte kalmaya devam ediniz. Güvercin yeni bölümde bizlerin neler beklediğini Pazar günü saat 20:00’da görmüş olacağız. Şimdiden iyi seyirler dileriz.

Güvercin dizi modası
Güvercin dizi modası sponsorları için tıklayınız.

Güvercin 8. Bölüm Zülüf Elbiseleri

Güvercin 8. Bölüm Kıyafetleri ve markalarını da göreceğimiz yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Geçen hafta ekranlara gelen 7. bölüm kıyafetlerinden bahsedecek olursak; peşine düştüğü adamdan Kevsa’nın kim olduğunu Kenan öğrenirken bunu Zülüf ile paylaşıp paylaşmamanın arasında kalır. Celil ve Kevsa arasında yıllardır süren ittifak artık sarsılmıştır. Gelen bir haber ile uzun zaman sonra Bedir’in evinde mutluluk yaşanırken, bu sevinç çok kısa sürer. Hayatıyla alakalı bir gerçeği öğrenen Kenan, bunun üzerine her şeyi sorgulayacak aşamaya gelmiştir. Bedir’in evinden çıkan altınların üzerine, Kevsa artık Bedir’i suçlamak için bulunmaz fırsat buluyor. Aradan geçen on beş yılın ardından Bedir ilk kez hırsız damgası yemiştir.

Güvercin Zülüf Montu
Güvercin Zülüf Montu- dizi modası için tıklayınız.
Mavi indirimleri
Mavi indirimleri başladı inceleyiniz.

 

Get Free Email Updates!

Seçtiğin dizinin kıyafetlerinden anında habardar edelim

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Bir cevap yazın

Top