buca escort

Buradasınız
Ana Sayfa > Çocuk > Çocuk Dizisi 3. Bölüm Kıyafetleri

Çocuk Dizisi 3. Bölüm Kıyafetleri

Çocuk Dizisi 3. Bölüm Kıyafetleri

Çocuk Dizisi 3. Bölüm Sponsorları

Star TV ekranlarının yeni sezon dizisi olan Çocuk yeni bölüm fragmanı ile ekranlara geldi. Çocuk Dizisi 3. Bölüm Kıyafetleri ve Çocuk Dizisi Sponsorları markalarını ekleyeceğimiz yeni bölüm 13 Eylül tarihinde saat 20:00’da yayınlanacaktır. Efe’nin emanet olduğu yerde güvende olmadığını öğrendiğinde işler değişir. Akça’yı Asiye ailesinin dağılmasında sebep olacak en büyük tehlike olarak görüyor. Akça’dan kurtalmak için her yolu denediği sırada Şule’nin dikkatsizce yaptığı hatalar onun gidişini engellemiştir. Asıl gerçek tehlikenin ne olduğunu kimse bilmiyor. Akça’yı Ali Kemal’in koruması Hasan’ı sinirlendirir. Kadınların sırasıyla susmayı tercih ettiği ve erkeklerin konuya dahil oldukları savaş başlar. Ali Kemal sevdiğinin uğruna her şeyi yıkmaya hazırdır. Artık dönüşü olmayan bir hesaplaşmanın ilk adımı atılıyor.

Çocuk Şule elbise adl için tıklayınız.
çocuk hasan gömlek için tıklayınız
şule elbise markası Sorbe– dizi sponsorları için tıklayınız.
Çocuk Dizisi Şule kıyafet Oxxo
Çocuk Dizisi Şule kıyafet Oxxo için tıklayınız.
Çocuk Makbüle elbise markası Notriko– dizi sponsorları için tıklayınız.
Çocuk Dizisi sponsorları
Çocuk Dizisi sponsorları
Beymen indirim kodu
Beymen %70 indirim kodu kaçırmayın

Çocuk Dizisi 3. Bölüm Asiye Elbiseleri

Çocuk dizisi son bölümünde; Karasu ailesinin her şeyi yolunda giden hayatları, ailenin söz sahibi Asiye Hanımın herkesten saklamış olduğu büyük bir sırra ipoteklidir. Gelini Şule’nin zamanında kucağına verdiği bebek herkesten saklamış olduğu gayri meşru oğlu Hasan’ın oğludur. Efe kendi evladı gibi bakan Şule’nin kendi oğlunu doğurmasıyla artık o fazla gelmeye başlamıştır.

Adil Işık indirim fırsatıları
Adil Işık indirim fırsatları inceleyiniz.

Çocuk Dizisi 3. Şule Karasu Elbise Markası

Ali Kemal Çocuğun kendine ait olmadığından habersiz olan, karısının Efe’ye karşı ilgisizliğine fark ederek tepki gösterirken, Şule’nin gözünü karartıp, Efe’den kurtulmak için attığı yanlış bir adım. Efe’nin gerçek annesi Akça’nın artık hayatlarına girmesine neden olur. Fakat Asiye için artık tehlike çanları çalmaya başlamıştır. Hasan oğlunun yaşadığından habersiz , Akça’yla bir Asiye’nin kalesi gibi gördüğü köşke girmesi an meselesidir.

Yasak Elma Kıyafetleri için tıklayınız.

Çocuk Dizisi 3. Bölüm Kıyafetleri ve markalarını da ekleyeceğimiz sitemizde sadece Çocuk dizisi kıyafetleri değil bununla birlikte tüm dizlerde giyilen elbise markaları yer almaya devam etmektedir. Ürün görsellerinin altında sizleri direkt olarak ürüne gitmeniz için link bırakmış oluyoruz. görsele tıkladığınızda direk olarak hemen ürüne gitmeniz çok kolay olacaktır. Tüm merak edilen Dizi Kıyafetleri için bizi takip etmeye devam ediniz.Bizi takip ettiğiniz teşekkür ederiz.

Mavi Yeni Sezon trendleri
Mavi Yeni Sezon trendleri inceleyiniz.

Get Free Email Updates!

Seçtiğin dizinin kıyafetlerinden anında habardar edelim

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Bir cevap yazın

Top