buca escort

Buradasınız
Ana Sayfa > Çocuk > Çocuk 5. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Çocuk 5. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Çocuk 5. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Çocuk 5. Bölüm Kıyafetleri

Star TV ekranlarında yeni sezon dizilerden olan Çocuk beğeni ile izlenmeye devam etmektedir. Her dizide olduğu gibi Çocuk 5. Bölüm Dizi Kıyafetleri ve sponsorları da sitemizde yer almaya devam edecektir. Merak edilen Çocuk Dizisi Kıyafetleri sizlere dizi günü ve sonrasında da güncelleyerek yayınlamaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Her Yerde Sen Sponsorları için tıklayınız.

Yayınlanan son fragmanda; Hasan’ın annelik hakkının olduğu Asiye’nin yıllardır bastırdığı duyguların artık önüne geçemeyecek kadar büyük bir hal almıştır. Hasan’ın etrafında olan Asiye’nin özverisi, Ali Kemal’i şüphelendirirken Emine’den gelen haberle bir anda allak bullak oluyor. Akça’yı Hasan’ın elinden kurtaran Şule, onu çiftlik evine saklamıştır. Çocuk 5. Bölüm Dizi Kıyafetleri için resimleriniz üzerine tıkladığınızda direkt olarak ürüne gidersiniz. Akça’nın Efe’yi alıp gitmesine engel olan Emine, açılan yağlı kapıyı da kapatmaz. Şule ve Asiye birbirlerine olan öfkelerinden gözlerini karartıp Ali Kemal’e her şeyi anlatmaya karar veriyor. Gördükleri resim onları allak bullak ederken Şule sadece Efe’yi değil onunla birlikte Ali Kemal’i de Akça’ya kaptıracağını anlıyor. Efe’ye kocası için anne olacaktır. Ali Kemal, Şule ve Efe yeniden köşktedir. Fakat her şey yoluna girmişken, Efe’nin duyduklarıyla sarsılıp Akça’ya kaçması yeniden dengeleri alt üst eder. Hasan’dan yardım isteyen Asiye, Akça’nın peşine düşer. Ali Kemal olan biten her şeyden habersiz Akça’ya olan hislerinin yanlış olduğunu düşünerek ailesine olan ilgisini arttırırken Hasan’ın Efe’yle ilgili öğrendiği gerçek bütün taşları yerinden oynatacaktır.

Çocuk Dizisi Şule kıyafet Oxxo
Çocuk Dizisi Şule kıyafet Oxxo için tıklayınız.

Çocuk Dizisi Ali Kemal Karasu Kıyafetleri

Akça, Hasan’ın elindedir. İki eski sevgili geçmişin hesaplaşmasını yaşıyor. Dizi elbiseleri sitemizde her dizi için yayınlanmaktadır. Son anda Emine canını kurtarmayı başarır. Hasan’dan kurtulmanın tek yolu Akça için ya canından olmak ya da Hasan’ın canını almaktır. Annesinin yaptıklarından habersiz olan Ali Kemal,  Akça’nın gidişine anlam veremezken, Akça’nın Efe’nin annesi olduğunu Şule de öğrenmiştir. Şule’nin Efe’den kurtulması için tek bir yol var o da Akça’yı bulmaktır.

mavi yeni sezon
mavi yeni sezon için tıklayınız.
Çocuk Şule elbise ADL için tıklayınız.
çocuk dizisi hasan gömlek
çocuk hasan gömlek için tıklayınız
Koton indirim Kodu
Koton indirim Kodu KOTON50 fırsatı kaçırma
şule elbise markası Sorbe– dizi sponsorları için tıklayınız.
network indirim kodu
network indirim kodu fırsatını kaçırmayın

Get Free Email Updates!

Seçtiğin dizinin kıyafetlerinden anında habardar edelim

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Bir cevap yazın

Top