buca escort

Buradasınız
Ana Sayfa > Çocuk > Çocuk 1. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Çocuk 1. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Çocuk 1. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Çocuk 1. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Çocuk 1. Bölüm Dizi Kıyafetleri ve markalarını da göreceğimiz 9 Eylül Pazartesi günü ilk yayın tarihinde başlayacak olan dizi saat 20:00’da Star ekranlarında yayınlanmaya başlayacaktır. Dizinin ilk fragmanı da yayınlanmaya başladı. Yeni başlayacak olan dizide Çocuk Dizi kıyafet markaları da sitemizde yer almaya başlayacaktır. Merak ettiğiniz dizi kıyafetleri sonraki günlerde de eklenmeye devam edecektir. Sürekli olarak güncellenecek olan sitemizi takip etmeyi unutmayınız. İlk bölüm fragmanından bahsetmeden önce bu hikayede masum olan tek kişi vardır, Oda Çocuk!

Çocuk Asiye Karasu kıyafet markası
Çocuk Asiye Karasu kıyafet markası adl için tıklayınız.
Çocuk Dizisi Şule kıyafet Oxxo
Çocuk Dizisi Şule kıyafet Oxxo için tıklayınız.
Çocuk Dizisi Sponsorları
Çocuk Dizisi Sponsorları için tıklayınız.

Çocuk Dizi Konusu

Karasu ailesinde her şeyin yolunda giden hayatları, ailede söz sahibi olan Asiye Hanımın herkesten saklamış olduğu büyük bir sırra ipoteklidir. Yıllar önce gelini Şule’nin kucağına verdiği bebek herkesten saklamış olduğu gayri meşru oğlu Hasan’ın oğludur. Şule’nin kendi oğlunu doğurmasıyla beş senedir evladı gibi baktığı Efe gözüne fazla gelmeye başlamıştır. Çocuğun kendine ait olmadığından habersiz olan Ali Kemal, karısının Efe’ye karşı olan ilgisizliğine tepki gösterirken, Şule’nin gözünü karartıp, Efe’den kurtulmak için attığı yanlış bir adım. Efe’nin gerçek annesi olan Akça’nın hayatlarına girmesine neden olur. Asiye için tehlike çanları çalmaya başlamıştır. Oğlunun yaşadığından habersiz olan Hasan’ın, Akça ile bir Asiye’nin kalesi gibi gördüğü köşke girmesi an meselesidir.

Trendyol Abiyede indirim
Trendyol Abiyede indirim için tıklayınız.

Çocuk Dizisi Oyuncuların Karakterleri

Akça Yılmaz Kıyafetleri

Akça Yılmaz karakteri dizide hayat kadını olan bir annenin kızını canlandırıyor. Akçe hiçbir zaman annesi gibi olmamak için sürekli olarak direnmektedir. İçine düşmüş olduğu bataklık durumundan kendisini kurtaracağına inanan sevdiği Hasan’dan hamile kalıyor. Daha bebeğini doğurmadan yemiş olduğu dayaktan dolayı direnerek bebeğini bu bataklığa sokmamak için onun için en iyi kararı verdiğini düşünerek köklü ve zengin ailelerinden olan Asiye’ye verir.

Adil Işık Son indirimler
Adil Işık Son indirimler kaçırma görmek için tıklayınız.

Şule Karasu Kıyafetleri

Şule Karasu karakteri Karasu ailesinin güzel gelinidir. Kocası Ali Kemal’e karşı büyük aşk karşısında severek evlenen Şule eşinden aynı sevgiyi göremez. Evliliğin kocasından çok kayın validesi Asiye’in istemesinden dolayı gerçekleştiğinin farkındadır. Şule çocuklarının olmamasından dolayı Asiye’nin teklifini kabul ederek bebeğe bir ömür annelik yapacağına dair söz verir. Kendi çocuğu gibi bakmaya başladığı Efe artık ona zamanla fazla gelmeye başlamıştır.

Şule Karasu Kırmızı Tulum
Şule Karasu Kırmızı Tulum- modelleri için tıklayınız.

Her Yerde Sen Kıyafetleri için Tıklayınız.

Çocuk Dizisi 1. Bölüm Kıyafetleri ve Sponsorları

Çocuk 1. Bölüm Dizi Kıyafetleri ve sponsor markaları sizlere yayınlamaya her hafta başlamış olacağız. Dizi henüz daha başlamadan kıyafetlerde eksiklik olmaktadır fakat dizi günü ve sonrasında da sitemizde güncellenerek Dizi kıyafetleri yer almaya devam edecektir.Merak etmiş olduklarınız bizlere yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Efe Karasu Kıyafetleri
Efe Karasu Kıyafetleri ve sponsorları için tıklayınız.

Get Free Email Updates!

Seçtiğin dizinin kıyafetlerinden anında habardar edelim

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Bir cevap yazın

Top