buca escort

Buradasınız
Ana Sayfa > Bir Aile Hikayesi > Bir Aile Hikayesi 13.Bölüm Kıyafetleri

Bir Aile Hikayesi 13.Bölüm Kıyafetleri

Bir Aile Hikayesi 13.Bölüm Kıyafetleri

Bir Aile Hikayesi 2.Sezon Dizi Kıyafetleri

Bir Aile Hikayesi 13.Bölüm Kıyafetleri ve sponsorlarında yayınlanacağı yeni bölüm fragmanı yayınladı. Sezon finalinin ardından yayınlanacak olan son bölüm tekrardan yayınlanacağı anı bekliyor. Bir Aile Hikayesi Beste elbiseleri Yeni yayınlanacak olan bölüm 14 Eylül Cumartesi günü ekranlarda olacaktır.Bir Aile Hikayesi yeni bölümde Mahur, annesine sarılarak babam gidiyor diye ağlar. Şakir’in hastaneye kaldırılırken görüldüğü fragmanda neler yaşanacağı merakla beklenmektedir.

Bir Aile Hikayesi Reyhan elbise
Bir Aile Hikayesi Reyhan elbise için tıklayınız.

Sezon Finalinde Yaşananlar

Geçen sezon finali yayınlanan 12.Bölümde; Cem ve Reyhan artık eskisi kadar geçiremediği vakitten muzdarip duruma düşmüşken, En yakın arkadaşları Nedim ve Çiğdem’in aldıkları boşanma kararı Cem’i çok derinden etkilemiştir. Cem bu durumda öncelik olarak kendi evliliğini diretmek için hareket ederken hazırlamış olduğu sürprizler karşısında geçmişteki hayallerini Reyhan’a hatırlatmaktadır.

Bir Aile Hikayesi Reyyan sarı elbise
Bir Aile Hikayesi Reyyan sarı elbise için tıklayınız.

Erdem ve Beste arasındaki ilişkide her şey yolunda giderken, araya giren Şehnaz’ın, birlikte olan çiftlerin arasına girmesiyle yeni sorunlarla karşı karşıya gelmektedir. Ayrıca sitemizde Bir Aile Hikayesi kıyafet markaları yayınlanmaya devam edecektir. Erdem’in aslında eski karası tarafından aldatıldığını ima eden Şehnaz, Beste’yi tedirgin yapacak onda şüphe uyandırmaya çalışır. Erdem her seferinde Beste’ye olan hislerinden bahsetse de Beste artık hep korku ve şüphe içindedir.

Bir Aile Hikayesi Reyhan Elbise
Bir Aile Hikayesi Reyhan Elbise Mango incelemek için tıklayınız.

Mahur ise iş yerinde yaşadığı streslerle uğraşırken, bir yanda da evde babasına eşinin hamile olduğu yalanı sürdürmeye çalışırken fazlasıyla yorulmakta dır. Şakir’in bilmediği yalanlar karşısında torun sevgisi ile yaşama sevinci o kadar çok artmıştır ki artık kendisi içinde önemli kararlar almıştır. Fakat onun aldığı kararları harekete geçirmesi için Mahur’dan onay alması gerektiğini düşünür. Mahur’un iş yerine giden Şakir onu yemeğe çıkartmak için iş yerine gider. Daha sonra Mahur’a konuyu açan Şakir’in karşısında çok şaşkındır.

Bir Aile Hikayesi 13.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Berk’de bir yandan Nil’i geri kazanmak için onu oynayacağı ilk oyuna davet eder. Fakat oyunun oynanacağı ilk gün gelir. Berk o gün heyecandan korkmaktadır. Gerginliğini yatıştırmaya çalışan Berk, en yakınında birinin olan Mahur’un zorluk yaşadığını hisseder. Sahneye çıkmaya çalışan Berk için önünde şimdi iki seçenek vardır, ya eskinden olduğu gibi yine onu görmezden gelmek yada bu sefer ona değer vererek yardıma koşacaktır. Berk bu sefer kardeşini yalnız bırakmayarak onun yanına şirkete koşar. O sırada Mahur çok kötü durumdadır.

Bir Aile Hikayesi 13.Bölüm Kıyafetleri ve dizi sponsorları bu sezonda yayınlamaya devam edeceğiz. Geçen sezonun son bölümlerinde Mahur babasının evlenmesine karşı gelmemiş ve ona iyi geleceğini düşündüğünden çok memnun kalarak bunu onaylamıştır. Artık kararlarını aldığı evlilik günü gelmiştir. Mahur’un evinde yapılacak olan düğün gününde beklenmedik bir gelişme yaşanmıştır. Odasına çıkan Şakir bir anda yatağını yığılıp kalır. Herkes Şakir’i beklerken ona bakmaya giden Mahur, babasını o durumda görerek baba diye çığlık atar.

Bir Aile Hikayesi Erdem Gömlek
Bir Aile Hikayesi Erdem Gömlek incelemek için tıklayınız
Bir Aile Hikayesi Reyhan etek
Bir Aile Hikayesi Reyhan etek incelemek için tıklayınız
Bir Aile Hikayesi Reyhan Trençkot
Bir Aile Hikayesi Reyhan Trençkot incelemek için tıklayınız
Bir Aile Hikayesi Berk deri ceket
Bir Aile Hikayesi Berk deri ceket incelemek için tıklayınız
Bir Aile Hikayesi Reyhan Ceket
Bir Aile Hikayesi Reyhan Ceket incelemek için tıklayınız

Get Free Email Updates!

Seçtiğin dizinin kıyafetlerinden anında habardar edelim

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Bir cevap yazın

Top