buca escort

Buradasınız
Ana Sayfa > Bir Aile Hikayesi > Bir Aile Hikayesi 12. Bölüm Kıyafetleri

Bir Aile Hikayesi 12. Bölüm Kıyafetleri

Bir Aile Hikayesi 12. Bölüm Kıyafetleri

Bir Aile Hikayesi 12. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Bir Aile Hikayesi 12. Bölüm Kıyafetleri incelemek için şimdi yazımızı görün. Beste, Erdem’in annesi ile görüşmek ister. Annesinin söyleyeceklerini öğrenmek ister. Ama konuşulanlar çok da hoşuna gitmeyecek. Annesi Erdem’in psikolojik bir rahatsızlığı olduğunu ve olmayan şeylere inandığını söylemiştir. Bu anlatılanlar karşısında Beste, inanamadığını her haliyle belli eder. Peki, annesi doğruyu mu söylüyordu. Yoksa, Beste’ye karşı bir istenmeyen gelin muamelesi mi yapılıyordu. Bunu anlamak için şuan erken. Bir Aile Hikayesi dizi sponsorları sitemizde güncel olmaya devam ediyor.

Bir Aile Hikayesi Reyyan sarı elbise
Bir Aile Hikayesi Reyyan sarı elbise için Tıklayınız.

 

Bir Aile Hikayesi sponsorları
Bir Aile Hikayesi sponsorları incelemek için tıklayınız.

Beste’nin öğrendiklerinden sonra Erdem’e duyduklarını anlatmalıydı. Konuşmaya başladıkları ve Erdem’in çok sinirlendiğini gördük. Beste’ye benim deli olduğumu mu düşünüyorsun der. Beste, annesinin Ceylan’ın aslında bir suçu olmadığını söylediğini anlatır. Erdem, çok fazla öfkelenir.

irem Gömlek markası
irem Gömlek markası twist incelemek için tıklayınız.

Bir Aile Hikayesi 12. Bölüm Dizi Sponsorları

Şakir’in dünyasında ise evlenme kararı alınmış ve hazırlıklar başlanmış bile. Şakir, bu kararından önce Mahur’dan destek almak için konuşur. Mahur da bu kararını öğrenince çok mutlu olur ve tabi ki yanında olduğunu söyler. Nikah için ev hazırlanırken her yer süslenmiş, gelin ve damat hazırlanmıştı. Herkes bahçede Şakir’i beklerken, Mahur bakmak için yanına gider. Bir Aile Hikayesi Reyhan kıyafetleri yer almaya devam ediyor.  Ancak, babasını yatağında hareketsiz bir şekilde görünce hemen yaklaşır. Şakir’den ses gelmeyince baba diye haykırmaya başlar. Bahçedeki herkes Mahur’un sesini duyunca endişelenerek yukarı çıkarlar. Dizinin yeni bölümünde daha fazla ayrıntıya ulaşacaksınız.

Bir Aile Hikayesi Reyhan Elbise
Bir Aile Hikayesi Reyhan Elbise Mango incelemek için tıklayınız.

Bir Aile Hikayesi Sezon Finali Kıyafetleri

Bir Aile Hikayesi 11. Bölüm’de Neler Olmuştu?

Şakir’in hastalığı tedaviye başlamıştı. Ancak, Şakir tedaviyi reddetmişti. Çünkü hayatta hiçbir beklentisi olmadığını düşünüyor. İlaçların yan etkisini bahane ederek içmiyordu. Ailesi bu durumu öğrendiğinde ona çok fazla tepki verirler. Mahur onu hayata bağlayabileceği bir fikir düşünür  ve bir torun sahibi daha olacağını anlatır. Bu haber Şakir’i çok mutlu eder. Bu arada geçmişte üçüzlerin ve Cem’in doğum günleri kutlanır. Mahur ve Beste doğum gününde pek de mutlu değillerdir. Yalnız ve mutsuz çocuklar partide hareketsizdir.

mango indirim kampanyası
MANGO’DA 27 Mayısa kadar geçerli tüm ürünlerde %30  İndirim Kodu MNG20 

Erdem, annesiyle evine ziyaret ettiği sırada tüm gerçekleri anlatır. Çünkü yine Ceylan’ı iyimser olarak gösterecekti. Kendisini kaybeden Erdem’i sakinleştiren Beste olur. Dizilerde giyilen kıyafetler yer almaya devam edecektir. Diğer taraftan Hülya ve Berk tiyatro oyunu için çalışmalara başlamıştı. Ama bir sorun vardı! Hülya , Berk’ten hoşlandığı için öpüşme sahnesinde çok zorlanır ve onu öpemez.

Bir Aile Hikayesi Reyhan elbise
Bir Aile Hikayesi Reyhan elbise incelemek için tıklayınız.

 

Bir aile hikayesi mahur saat markası
Bir aile hikayesi mahur saat markası ürün için tıklayınız

 

Bir Aile Hikayesi Derya ceket
Bir Aile Hikayesi Derya ceket incelemek için tıklayınız

 

Bir Aile Hikayesi Berk deri ceket
Bir Aile Hikayesi Berk deri ceket incelemek için tıklayınız

Get Free Email Updates!

Seçtiğin dizinin kıyafetlerinden anında habardar edelim

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Bir cevap yazın

Top