buca escort

Buradasınız
Ana Sayfa > Haberler > Azize Dizi Kıyafetleri

Azize Dizi Kıyafetleri

Azize Dizi Kıyafetleri

Azize Dizisinde Giyilen Kıyafet Markaları

Yeni sezon dizilerinden olan Azize 19 Kasım tarihi ile ilk bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanmaktadır. Geçen sezon Kızım dizisinde yer alan Buğra Gülsoy ve Tugay Mercan yeni projede de birlikte olmaya hazırlanmaktadır. Ayrıca başrol olarak güzel oyuncu Hande Erçel’de yer almaktadır. Başrol oyuncusu olarak Azize Günay karakterine hayat verecek olan güzel oyuncu hayranlarını da sevindirmiştir. Azizde dizisinde yer alan oyuncu kıyafetlerini görsel kullanmamıza izin verilmediğinden sadece kıyafet markalarını sizlere paylaşmış olacağız. Bunu yaparken diziden her hangi bir görsel paylaşılmayacaktır. Sizler zaten kıyafetten bunu hangi oyuncunun giymiş olduğunu anlayacaksınız. Şimdi dizide yer alan oyunculardan biraz bahsedelim.

Hande Erçel lacivert mont
Hande Erçel lacivert mont Moncler incelemek için Tıklayınız.Bere için Tıklayınız.
Hande Erçel siyah deri ceket
Hande Erçel siyah deri ceket için Tıklayınız.
Hande Erçel bordo elbise
Hande Erçel bordo elbise için Tıklayınız.
Hande Ercel bej ceket
Hande Ercel bej ceket icin TIKLAYINIZ.
Hande Ercel beyaz ceket
Hande Ercel beyaz ceket için TIKLAYINIZ.
Hande Ercel bordo ceket
Hande Ercel bordo ceket için TIKLAYINIZ.

Hande Erçel Dizi Kıyafetleri (Azize)

Kimdir? 24 Kasım 1993 Bandırma doğumlu olan güzel oyuncu ve model 25 yaşındadır. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesinde eğitim hayatını tamamlamıştır. Miss Cilivaliton of the World Azerbaycan yarışmasında ikinci olarak kendisinden söz ettirmiştir. İlk oyunculuk kariyerine 2014 yılında Çılgın Dersane dizisinde yaşamıştır. Çıkışını Güneşin Kızları dizisinde Selin karakteriyle yapmıştır. Daha sonra Aşk Laftan anlamaz dizisinde Hayat karakteri ve Siyah İnci dizisinde Hazal karakterini canlandırmıştır.

Hande Ercel renkli kazak
Hande Ercel renkli kazak için Tıklayınız.
Hande Ercel geyikli kazak
Hande Ercel geyikli kazak icin Tiklayiniz.

Buğra Gülsoy Azize Kıyafetleri (Kartal Alpan)

Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu olan Buğra, 22 Şubat 1982 Ankara doğumludur. Doğu Akdeniz Üniversite Mimarlık bölümünde eğitim hayatını tamamlamıştır. 2009 yılında Unutulmaz dizisinde tanınmaya başlayan oyuncu ardından, Fatmagül’ün Suçu Ne?, Kuzey Güney, Eski Hikaye, Aşk Yeniden, Bana artık Hicran De ve Kızım dizisinde yer almıştır.

Azize Dizisi Buğra Takım elbise markası
Azize Dizisi Buğra Takım elbise markası D’s Damat için tıklayınız.

Duygu Sarışın Azize Kıyafetleri (Asya Gündoğan)

24 Kasım 1987 İzmir doğumlu olan güzel oyuncu 30 yaşındadır. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar bölümünde eğitimini tamamlayan oyuncu 2011 yılında ilk olarak Cennetin Sırları dizisinde yaşamıştır. Son olarak Ufak Tefek Cinayetler Burcu karakterine hayat vermiştir.

Ceylan Batı Azize Kıyafetleri ( Ceyda Alpan)

1982 doğumlu olan tiyatro oyuncusu ilk dizi hayatına başlamıştır. Adiller ve Alice Harikalar diyarında tiyatro oyuncusu olarak yer almıştır. Mimar Sinan Güzel sanatlar fakültesinde eğitim hayatın tamamlamıştır. 1.71 boyunda olan oyuncu Azize dizisinde Ceyda karakterini canlandıracaktır.

Azize Dizisi Oyuncu Kıyafet Sponsorları

Azize dizisinde yer alan tüm oyuncuların kıyafetlerini sizlere paylaşmaya çalışacağız. Fakat dizide gördüğünüz oyuncu görsellerini kullanmadan yer vermiş olacağız. Kıyafetleri direk olarak ekleyerek sizlerde görsellere tıkladığınızda ürün marka ve fiyatına ulaşmış olacaksınız. Tüm Dizi Kıyafet Sponsorları ve markalarına yer vermeye devam ederek sürekli olarak güncellenecek.

Azize dizi kıyafetleri nereden
Azize dizi kıyafetleri nereden- dizi ürünleri için tıklayınız.

 

Get Free Email Updates!

Seçtiğin dizinin kıyafetlerinden anında habardar edelim

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Bir cevap yazın

Top